Kancelaria Adwokacka

Paweł Minkiewicz

Kancelaria Adwokacka

Paweł Minkiewicz

O Mnie

O Mnie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, kierunku prawo. Odbywałem aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Po pozytywnie zadanym egzaminie adwokackim od wielu lat należę do Izby Adwokackiej w Warszawie

Posiadam ponad 9-letnie doświadczenie w obsłudze prawnej klientów indywidualnych jak i biznesowych na terenie całego kraju w szczególności w Warszawie i Łomiankach. W tym czasie zdobyłem szerokie doświadczenie procesowe oraz umiejętność budowania stałych relacji z klientami. Świadcząc bieżące doradztwo prawne, sprawnie poruszam się w wielu dziedzinach prawa. Doskonale znam specyfikę działalności organizacji pozarządowych m.in. takich jak fundacje i stowarzyszenia. 

Od wielu lat prowadzę doradztwo prawne dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców na terenie Warszawy i Łomianek w tym reprezentuję ich zarówno przed organami administracji publicznej, Sądami Powszechnymi w tym przed Wojewódzkimi Sadami Administracyjnymi, Naczelnym Sądem Administracyjnym oraz Sądem Najwyższym. Nie jest mi również obce podejmowanie się prowadzenia spraw przed organami dyscyplinarnymi samorządów zawodowych i organami dyscyplinarnymi w służbie cywilnej oraz międzynarodowymi sądami i trybunałami. 

Zapraszam do bezpośredniego kontaktu pod numerem telefonu 665 420 600

 

 

Świadcząc bieżące doradztwo prawne, sprawnie poruszam się w wielu dziedzinach prawa.